Ekran Kartı Çözümleri

GTX 1650 SUPER Ekran Kartı Görüntü Vermiyor

gtx-1650-ekran-karti-goruntu-vermiyor2

GTX 1650 SUPER ekran kartınızdan görüntü alamamanız durumunda, muhtemel sorunlar arasında VRAM veya Chipset arızaları bulunabilir. Ancak, her bilgisayar sistemi farklı olduğu için bu öneriler her zaman işe yaramayabilir. Sorununuzu çözmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Ancak, GTX 1650 ekran kartınızın güvenliği ve doğru bir şekilde tamir edilmesi için profesyonel bir ekiple iletişime geçmeniz önemlidir. Uzman ekibimiz, onarım ve arıza tespiti süreçlerinde size en iyi sonuçları sağlayacaktır. Bu nedenle, cihazınızın sağlığını ve performansını korumak için bizimle iletişime geçmeyi düşünmelisiniz.

Bağlantıları Kontrol Edin

 • GTX 1650 SUPER ekran kartınızın doğru bir şekilde PCI Express yuvasına takıldığından emin olun.
 • GTX 1650 SUPER ekran kartının güç konektörlerinin doğru bir şekilde bağlı olduğunu kontrol edin.
 • Monitör kablosunun ekran kartına doğru bir şekilde bağlı olduğunu kontrol edin.

Diğer Donanımları Kontrol Edin

 • RAM ve işlemci gibi diğer temel donanımların doğru bir şekilde takıldığından emin olun.
 • Diğer donanım bileşenlerini test etmek için ekran kartınızı farklı bir bilgisayara takmayı düşünün.

Detaylı Video Anlatım

Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve diğer videolarımıza göz atmak için Youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sürücüleri Güncelleyin

 • GTX 1650 SUPER ekran kartı sürücülerinizi güncelleyerek, olası uyumsuzluk sorunlarını çözebilirsiniz. Üretici web sitesinden en son sürücüleri indirip yükleyin.

BIOS Güncellemesi

 • Anakartınızın BIOS sürümünü kontrol edin ve güncel bir sürüm varsa güncelleyin.

Başlangıç Sorunlarını Kontrol Edin

 • Bilgisayarınızın başlangıç aşamasında GTX 1650 SUPER ekran kartının tanındığından emin olun.
 • Başlangıçta görüntü alamıyorsanız, entegre bir grafik çözümü varsa, bilgisayarınızı entegre grafik çözümü kullanarak başlatmayı deneyin.

Başka Bir PCIe Yuvasına Takın

 • Eğer başka bir PCIe yuvası varsa, ekran kartınızı başka bir yuvaya takmayı deneyin.

Güç Kaynağını Kontrol Edin

 • Bilgisayarınızın güç kaynağının yeterli olduğundan ve doğru bağlantıları içerdiğinden emin olun.

Soğutma Problemlerini Kontrol Edin

 • GTX 1650 SUPER ekran kartının soğutma sistemiyle ilgili bir sorun varsa, kart aşırı ısınabilir ve performans sorunlarına neden olabilir. Soğutma sistemini kontrol edin ve gerekiyorsa temizleyin.

Bu adımları sadece sürücü ve ufak düzenlemeleri baz almaktadır. Eğer hata almaya devam ediyorsanız ciddi bir sorun olabilir bu yüzden en güvenli sonuç için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

15 yıllık sektör deneyimine sahip olan Profix Elektronik, laptop tamiri konusunda öne çıkan bir firmadır. Profix Elektronik müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunmayı hedeflemektedir. Uzmanlaşmış bir profesyonel kadro ile çalışarak, müşterilere en doğru ve güncel laptop çözümlerini sunmaktadır. Profix Elektronik, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir ve bu nedenle müşterilere memnuniyet garantisi sunmaktadır. Müşteri odaklı bir yaklaşımla, ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümleri sunmak için çaba göstermektedir. Hızlı ve garantili çözümleri sayesinde müşterilerin işlerini aksatmadan sorunsuz bir şekilde sürdürebilmelerini sağlamaktadır. Hemen şimdi bizimle iletişime geçin ve Profix Elektronik’in ayrıcalıklarından yararlanarak profesyonel laptop tamir hizmeti alın!